top of page

INSCRIPCIONS OBERTES per a tots els nivells educatius!

Som un Centre d'Educació Especial per a infants de 3 a 21 anys, compromesos a oferir una educació personalitzada i adaptada a les necessitats de cada alumne. A la nostra escola, l'amor i la diversitat són la base del nostre enfocament, garantint un ambient inclusiu i enriquidor per a tothom.

Acompanyem l'aprenentatge dels nostres estudiants amb programes dissenyats per desenvolupar les seves habilitats i potenciar-ne el màxim potencial. El nostre equip de professionals està dedicat a proporcionar el suport i orientació necessaris per a cada etapa del desenvolupament.


Busques un lloc on el teu fill rebi una educació de qualitat en un entorn ple d'amor i de comprensió? #EscolaTaiga és el lloc perfecte!


Inscriu-t'hi ara i forma part de la nostra meravellosa comunitat educativa. Junts, construïm un futur ple d'oportunitats i somnis complerts. 🌈✨


📞 Per a més informació, contacta'ns al 932800985 o visita la nostra pàgina web: https://www.escolataiga.com


T'esperem amb els braços oberts! 💕👩‍🏫👨‍🏫

2 views0 comments

Kommentare


bottom of page