top of page

Els alumnes de #EscolaTaiga hem gaudit d'un final de curs inoblidable a INOUT Hostel!

La darrera setmana va ser molt especial per a tots nosaltres. Ens vam embarcar en una aventura en què cada moment va estar ple de rialles, aprenentatge i camaraderia. Des d'explorar la natura fins a participar en activitats emocionants, cada instant va ser una oportunitat per crear records inoblidables.A Escola Taiga creiem que aquestes experiències són essencials per al desenvolupament integral dels nostres alumnes. Les colònies no només ens brinden un respir de l'aula, sinó que també fomenten la independència, la socialització i l'autoconfiança. Veure els nostres alumnes gaudir i aprendre en un entorn diferent és realment gratificant.Agraïm a INOUT Hostel per acollir-nos i oferir un espai segur i divertit on els nostres alumnes van poder ser ells mateixos i descobrir noves passions. Aquesta experiència reforça el nostre compromís per oferir una educació inclusiva i enriquidora per a tothom.


Si cerques un lloc on el teu fill pugui créixer i explorar en un ambient ple d'amor i suport, Escola Taiga és el lloc ideal! Uneix-te a la nostra comunitat i descobreix com cada dia pot ser una nova aventura.


Fins a la propera aventura! 🌟🚌🌳
43 views0 comments

Comments


bottom of page