top of page

El taller tèxtil a #EscolaTaiga: Fomentant habilitats i creixement en els nostres alumnes

A #EscolaTaiga entenem la importància de proporcionar oportunitats significatives d'aprenentatge per a tots els nostres alumnes. Per això, el nostre taller tèxtil és una part fonamental de la nostra oferta educativa.El taller tèxtil a #EscolaTaiga: Fomentant habilitats i creixement en els nostres alumnes
El taller tèxtil a #EscolaTaiga: Fomentant habilitats i creixement en els nostres alumnes

Aquest taller no només ensenya habilitats pràctiques, sinó que també fomenta el desenvolupament cognitiu, la coordinació motora i l'autoestima en els nostres nens i nenes amb discapacitats intel·lectuals.


Cada puntada, cada tall de tela, és una oportunitat per aprendre i créixer. A més, el taller tèxtil fomenta la creativitat i l'expressió artística, permetent que els nostres alumnes explorin el seu potencial i desenvolupin la seva identitat.


A #EscolaTaiga, creiem en el poder transformador de l'aprenentatge experiencial i estem compromesos a proporcionar un entorn enriquidor on cada nen i nena pugui assolir el seu màxim potencial.


Descobreix més sobre el nostre taller tèxtil i com està impactant positivament en la vida dels nostres alumnes!

55 views0 comments

Kommentit


bottom of page